ISITMA

ELEKTRA

Polonya menşeili ELEKTRA markası 1985 yılında bulundu. ELEKTRA endüstriyel ısıtma, donma, kardan ve buzdan koruma ve kapalı alan ısıtma alanlarında ürün yelpazesine sahiptir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HEAT TRACE

İngiltere menşeili HEAT TRACE markası 1974'te bulunmuştur. HEAT TRACE endüstriyel tesislere ısıl izleme çözümleri mevcuttur.
Bu Markalı Ürünleri Getir

THERMON

Amerikan menşeili THERMON markası 1954 yılında bulunmuştur. THERMON endüstiyel tesislere ısıl izleme ürünleri ile çözümler üretmektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BARTEC

İngiltere menşeii BARTEC markası 1984 yılında bulunmuştur. BARTEC güvenlik elemanları, Ex-proof malzemler ile kimyasal, petrokimyasal, petrol ve doğalgaz tesislerine çözümler üretir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NVENT - RAYCHEM

İngiltere menşeili NVENT markasının 2017 yılında bulunmuştur. Bina güvenlik ve elektrik koruma sistemleri, data center ve network, elektrikli ısıtma, otomasyon, kaçak detektörü, enerji alanlarında çözümleri mevcttur. Markalar Caddy, Erico, Eriflex, Hoffman, Lenton, Nuheat, Pyrotenax, Raychem, Schroff, Tracer.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DANFOSS

Danimarka menşeili DANFOSS markası 1905 yılında Mads Clausen tarafından bulunmuştur. Ürün grubu evsel ve endüstriyel ısıtma teknolojileri ve kontrol, otomasyon ürünleri içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

CHROMALOX

Amerika menşeili CHROMALOX markası 1917 yılında bulunmuştur. CHROMALOX ürün grubu içerisinde endüstriyel ısıtma sitemi ve ısıtıcılar mevcuttur.
Bu Markalı Ürünleri Getir

EMERSON-NELSON

Amerika menşeili EMERSON markası 1890 yılında bulunmuştur. Endüstriyel, ticari ve tüketici pazarlarında Fortune 500 içerisindedir. Markaları, AVENTICS, Anderson Greenwood, AMS, Appleton, ASCO, Baumann, Bettis, Branson, Cascade, Cash, Clarkson, Crosby, Damcos, Daniel, Dantorque, DeltaV, EIM, El-O-Matic, Enardo, Fasani, Fisher, Francel, Hytork, K-Ball, Keystone, KTM, Kunkle, Lunkenheimer, Magtech, Marston, Metco, Micro Motion, Nelson, Neotecha, Ovation, Paine, Penberthy, Rosemount, Roxar, Sapag, Sempell, Shafer, SolaHD, Tartarini, TESCOM, TopWorx, Vanessa, Varec, Virgo, Yarway
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.