HIRDAVAT

İZELTAŞ

Türkiye menşeili İZELTAŞ markası 1970'li yıllarda bulundu. İZELTAŞ ürün grubu anahtarlar, boru anahtarları ve penseler, lokma ve bijon anahtarları, tornavida ve allen anahtarlar, keskiler ve çekiçler, makaslar, çektirmeler, takım çantaları ve atölye dolapları, sıcak dövme parçalar, elektrikli aletler, havalı aletler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

FISCHER

Almanya menşeili FISCHER markası 1948 yılında bulunmuştur. FISCHER ürün grubu kimyasal ankraj harçları, çelik ağır yük dübelleri, uzun şaftlı dübeller / çerçeve montajı, genel amaçlı dübeller, panel dübelleri, elektrik tesisatı montaj ürünleri, sıhhi tesisat montaj ürünleri, iskele sabitleme dübelleri, ısı yalıtım dübelleri, köpük ve mastikler, yapıştırıcılar, delim ve vidalama uçları, tesisat taşıyıcı sistemler, vidalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

WURTH

Almanya menşeili WURTH markası 1945 yılında bulunmuştur. Ürün grubu bağlantı parçaları, doğrudan bağlama, dübel teknolojisi, el aletleri, elektrik tesisatı, hortumlar, kaplinler, hortum kelepçeleri, lehim ve kaynak, makineler, malzeme işleme, otomotiv parçaları, sıhhi tesisat, ısıtma,soğutma/klima sis., teknik kimyasallar, yangın koruma, çalışma ekipmanı, ölçüm, inşaat malzemeleri, iş güvenliği apartları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DEWALT

Amerika menşeili DEWALT markası 1924 yılında Raymond DEWALT tarafından bulunmuştur. Ürün grubu matkaplar, vidalama, pnömatik matkaplar ve kırıcı/deliciler, taşlama makineleri, testereler, zımparalar, el frezeleri, planyalar ve geçme dübel frezeleri, kesici aletler, parlatıcılar ve makaslar, lazerler ve cihazlar, bahçe elektrikli aletleri, toz toplama sistemi, havalı aletler, çok amaçlı aletler, kombo setleri, özel uygulama ve diğer aletler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BOSCH

Almanya menşeili BOSCH markası 1886 yılında Robert BOSCH tarafından bulunmuştur. Ürün grupları elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

STANLEY

Amerika meşeili STANLEY markası 1843 yılında bulunmuştur. Ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MAKİTA

Japonya menşeili MAKİTA markası 1915 yılında Mosaburo MAKİTA tarafından bulunmuştur. Ürün grubu matkaplar, karıştırıcılar, kırıcı - deliciler, vidalamalar / somun sıkmalar, karot makinaları, beton ve yapı malzemeleri kesim makinaları, ahşap kesim makinaları, ahşap zımpara ve planya makinaları, frezeler, ısıtıcılar ve üfleyiciler, taşlamalar, metal zımparalar ve polisaj makinaları, metal kesme ve sac kesme makinaları, bahçe makinaları, basınçlı yıkama makinaları, akülü aletlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KARBOSAN

Türkiye menşeili KARBOSAN markası 1967 yılında bulunmuştur. KARBOSAN ürün grubu zımpara taşları, zımparalar, mop zımparalar, kesici elmas diskler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

EGESAN

Türkiye menşeili EGESAN markası 1941 yılında İlhan Egeli tarafından bulunmuştur. EGESAN ürün grubu aşındırıcı taşlar, kaplanmış aşındırıcılar, elyaf aşındırıcılar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

STANDART

Türkiye menşeili STD STANDART Civata 1982 yılında Nedim Uysal tarafından bulunmuştur. STD ürün grubu cıvatalar, somunlar, vidalar, rondelalar, dübeller, paslanmaz ürünler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KNIPEX

Almanya menşeili KNIPEX markası 1882 yılında Carl Gustav Putsch tarafından bulunmuştur. KNIPEX ürün grubu kombine penseler, kablo sıyırma penseleri, kablo dış kılıfı soyma aletleri, kargaburunlar, ayarlı penseler, segman pensesi, kerpetenler, betoncu kerpeteni, kesici penseler, boru penseleri, özel penseler ve alet lambası, hassas pensetler, kablo makası ve çelik tel kesme makasları, sıkma penseleri, setli sıkma penseleri, kablo konektörü, izoleleli el aletleri, düşme emniyet bulunan aletler, kumanda dolabı anahtarı, alet setleri, takım ve alet çantası, satış teşhir sistemleri, semboller içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

JUWEL

Almanya menşeili JUWEL markası ürün grubu tork ekipmanları, 700 bar hidrolik ekipmanlar, flanş ayırma ekipmanları, hidrolik el aletleri, garaj ekipmanları, endüstriyel ürünler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BAHCO

İsveç menşeili BAHCO markası Johan Petter Johansson tarafından 1886 yılında bulunmuştur. BAHCO ürün grubu şerit testereler ve makina testereleri, eğeler, anahtarlar, lokmalar ve cırcırlar, tork aletleri, elektrikli alet aksesuarları, tornavidalar, l anahtarlar, penseler, boru anahtarları ve boru aletleri, havalı aletler, kablosuz elektrikli aletler, otomotiv aletleri, aydınlatma ekipmanları, inceleme aletleri, çektirmeler ve manivelalar, alet muhafazası ve alet çantaları, yüksek alet çantaları, izoleli aletler, kıvılcım çıkarmaz aletler, paslanmaz çelik aletler, cımbızlar ve özel elektronik aletler, ölçüm ve düzenleme, duvar aletleri, demirci el testeresi, el testereleri, ahşap iskarpelalar, makaslar ve bıçaklar, mengene ve işkenceler, çekiçler, ağaç kesme ve ormancılık aletleri, soğuk iskarpelalar ve zımbalar, levyeler, ekim ve kazma aletleri, budama aletleri, açık alanda kullanıma uygun havalı aletler, pil ile çalışan dış mekan aletleri, lindström hassas aletler, içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DEMAC

İtalya menşeili DEMAC markası 1970'lerde bulunmuştur. DEMAC ürün grubu hidrolik hortum ve kablo tamburu içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SENCO

Amerika menşeili SENCO markası 1948 yılında bulunmuştur. SENCO ürün grubu sabitleme el aletleri çivileme zımbalama kimyasal içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

INGERSOLL RAND

İrlanda menşeili INGERSOLL RAND markası Simon INGERSOLL tarafından 1871 yılında bulunmuştur. INGERSOLL RAND ürün grubu havalı ve elektrikli el aletleri, çoklu sıkma sistemleri, havalı ceraskallar, havalı balanserler - ergonomik taşıma sistemleri, alüminyum ve çelik ray sistemleri, hava motorları, havalı marş motorları, havalı vinçler, havalı alet aksesuarları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

GEDORE

Almanya menşeili GEDORE markası 1919 yılında bulunmuştur. GEDORE ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MAASCO

Türkiye menşeili MAASCO markası ürün grubu pabuç sıkma penseleri, kablo kesme penseleri, bara bükme & kesme, pnömatik penseler, panç delme, hidrolik pompalar, kablo pabucu, kablo yüksükleri, kablo ucuları, sinyaller, kablo bağları, lehim ve pastalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ALFRA ROTABEST

Almanya menşeili ALFRA markası ürün grubu manyetik matkaplar, deliciler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

RETTA

Türkiye menşeili RETTA markası 1990'larda bulunmuştur. RETTA ürün grubu anahtarlar, boru anahtarları ve penseler, lokma ve bijon anahtarları, tornavida ve allen anahtarlar, keskiler ve çekiçler, makaslar, çektirmeler, takım çantaları ve atölye dolapları, sıcak dövme parçalar, elektrikli aletler, havalı aletler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.