KABLO APARAT

ŞAFAK

Türkiye menşeili ŞAFAK markası 1980 yılında bulunmuştur. ŞAFAK ürünler SKP sıkmalı kablo pabuçları, kablo yüksükleri, kablo uçları, baralar raylar ve dağıtıcı üniteler, kablo kanalları ve aksesuarları, kablo bağları, mekanik el aletleri, hidrolik el aletleri, elektrikli şarjlı aletleridir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BİR-ER

Türkiye menşeili BİRER markası 1992 yılında bulunmuştur. BİRER ürün grupları topraklama elemanları, pabuç ve bağlantı elemanları, iletkenler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

3M

Amerika menşeili 3M markası 1902 yılında bulunmuştur. Ürünler zımparalama malzemeleri, havacılık ve uçak bakımı, mimari ve inşaat, otomotiv, döküm ve sabitleme, kimyasal ve gelişmiş malzemeler, diş hekimliği, elektronik malzemeler, bina temizlik ve bakımı, filmler, filtrasyon, gıda güvenliği ve mikrobiyoloji, deniz araçları için bakım ve onarım, medikal cihaz ve optik bileşenler, hasta izleme, kişisel koruma, güvenlik ürünleri, koruma ve immobilizasyon-sargı sabitleme, tabela ürünleri, deri ve yara bakımı, sterilizasyon ve izleme, cerrahi çözümler, bant ve yapıştırıcılar, trafik ve araç güvenliği, tel & kablo. Markalar Post-It, Scotch-Brite, Scotch, Nexcare, Filtrete, Command, ScotchBlue, Aqua-Pure, Attest, Bair Hugger, Cavilon, Clarity, Clinpro, Coban, Comply, Controltac, Cubitron II, Diamond Grade, DI-NOC, E-A-R, ESPE, Filtek, FUTURO, Impregum, Incognito, Lava, Littmann, Novec, Peltor, Petrifilm, PPS, RelyX, Scotchcal, Scotchgard, Scotchkote, Scotchlite, Scotchlok, Scotchshield, Scotch-Weld, Speedglas, Tegaderm, Thinsulate, Trizact, Unitek, VHB, Victory Series, Aura
Bu Markalı Ürünleri Getir

TAMER

Türkiye menşeili TAMER markası 1975 yılında Hasan TAMER tarafından bulunmuştur. TAMER ürün grupları kablo aksesuarları, reçineli kablo ekleri, ısı ile büzüşen yalıtım malzemelerinden oluşmaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

WOER

Çin menşeili WOER markası 1998 yılında bulunmuştur. WOER ürün grupları kablo aksesuarları ve ısı ile büzüşen izolasyon malzemeleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NEXANS

Fransa menşeili NEXANS markası 2000 yılında ALCATEL markasının isim değiştirmesi ile bulunmuştur. NEXANS ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları, FO kablolardır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ELCON

İtalya menşeili ELCON MEGARAD markası 1980'li yıllarda bulunmuştur. ELCON MEGARAD ürün grupları kablo aksesuarları ve ısı ile büzüşen izolasyon malzemeleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HELLERMAN TYTON

İsveç menşeili HELLERMAN TYTON markası 1982 yılında bulunmuştur. HELLERMAN TYTON ürün grupları kablo aksesuarları ve ısı ile büzüşen izolasyon malzemeleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

REPL

İngiltere menşeili REPL markası 1976 yılında bulunmuştur. REPL ürün grupları kablo aksesuarları ve ısı ile büzüşen izolasyon malzemeleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TE-RAYCHEM

İsviçre menşeili TE markası 2007 yılında bulunmuştur. TE ürün grupları kablo aksesuarları ve ısı ile büzüşen izolasyon malzemeleri ile ilgilidir. Markalar AGASTAT, ALCOSWITCH, American Sensor Technologies (AST) Sensors, AMP, TE's AMPACT Wedge Connectors AMPLIMITE, AMPMODU, AMPOWER, Axicom, Buchanan Terminal Blocks, CGS Resistors, CII Solid State Relays, CLOUDSPLITTER, COPALUM, Corcom, Crompton Instruments, DEUTSCH, ELCON, ENTRELEC, FASTON, HarnWare Software, HARTMAN, HIRSCHMANN MOBILITY, Intercontec, KILOVAC High Voltage Relays and Contactors, LITEALUM, L.L. Rowe, Madison Cable, MATE-N-LOK, Measurement Specialties (MEAS), MICRODOT, MRJ21, Nanonics, NECTOR, Neohm OEG, Phoenix Optix, PIDG, POLAMCO, Potter & Brumfield, Raychem, Rochester Cable, Schrack, SEACON, SEACON Phoenix, Simel, SOLARLOK, SOLISTRAND, UTILUX.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SİMPA

Türkiye menşeili SİMPA markası 1977 yılında bulunmuştur. SİMPA ürün grubu kablo bağlantı aksesuarları, kablo pabuçları ve ek mufları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

YAMUNA

Hindistan menşeili YAMUNA markası 1973 yılında bulunmuştur. YAMUNA ürün grupları kablo aksesuarları ve ısı ile büzüşen izolasyon malzemeleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HONGSHANG

Çin menşeili HONGSHANG markası 1994 yılında bulundu. HONGSHANG ürün yelpazesi, kablo aksesuarlarını içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BBC CELLPACK

İsviçre menşeili BBC Cellpack markası 2001 yılında bulunmuştur. BBC CELLPACK ürün grubu içerisinde elektrik kablo aksesuarları mevcuttur.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BROTHER

Japonya menşeili BROTHER markası 1908 yılında bulunmuştur. BROTHER ürün grubu içerisinde etiket yazıcılar, tarayıcılar, etiket yazıcı, mobil yazıcılar bulunmaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TURKUAZ

Türkiye menşeili TURKUAZ markası ürün grubu İSG ürünleri, OG ve YG emniyet ürünleri , kablo çekme ve açma aparatları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MAASCO

Türkiye menşeili MAASCO markası ürün grubu pabuç sıkma penseleri, kablo kesme penseleri, bara bükme & kesme, pnömatik penseler, panç delme, hidrolik pompalar, kablo pabucu, kablo yüksükleri, kablo ucuları, sinyaller, kablo bağları, lehim ve pastalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.