MEKANİK ALET

JUWEL

Almanya menşeili JUWEL markası ürün grubu tork ekipmanları, 700 bar hidrolik ekipmanlar, flanş ayırma ekipmanları, hidrolik el aletleri, garaj ekipmanları, endüstriyel ürünler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BAHCO

İsveç menşeili BAHCO markası Johan Petter Johansson tarafından 1886 yılında bulunmuştur. BAHCO ürün grubu şerit testereler ve makina testereleri, eğeler, anahtarlar, lokmalar ve cırcırlar, tork aletleri, elektrikli alet aksesuarları, tornavidalar, l anahtarlar, penseler, boru anahtarları ve boru aletleri, havalı aletler, kablosuz elektrikli aletler, otomotiv aletleri, aydınlatma ekipmanları, inceleme aletleri, çektirmeler ve manivelalar, alet muhafazası ve alet çantaları, yüksek alet çantaları, izoleli aletler, kıvılcım çıkarmaz aletler, paslanmaz çelik aletler, cımbızlar ve özel elektronik aletler, ölçüm ve düzenleme, duvar aletleri, demirci el testeresi, el testereleri, ahşap iskarpelalar, makaslar ve bıçaklar, mengene ve işkenceler, çekiçler, ağaç kesme ve ormancılık aletleri, soğuk iskarpelalar ve zımbalar, levyeler, ekim ve kazma aletleri, budama aletleri, açık alanda kullanıma uygun havalı aletler, pil ile çalışan dış mekan aletleri, lindström hassas aletler, içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DEMAC

İtalya menşeili DEMAC markası 1970'lerde bulunmuştur. DEMAC ürün grubu hidrolik hortum ve kablo tamburu içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

INGERSOLL RAND

İrlanda menşeili INGERSOLL RAND markası Simon INGERSOLL tarafından 1871 yılında bulunmuştur. INGERSOLL RAND ürün grubu havalı ve elektrikli el aletleri, çoklu sıkma sistemleri, havalı ceraskallar, havalı balanserler - ergonomik taşıma sistemleri, alüminyum ve çelik ray sistemleri, hava motorları, havalı marş motorları, havalı vinçler, havalı alet aksesuarları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

GEDORE

Almanya menşeili GEDORE markası 1919 yılında bulunmuştur. GEDORE ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MAASCO

Türkiye menşeili MAASCO markası ürün grubu pabuç sıkma penseleri, kablo kesme penseleri, bara bükme & kesme, pnömatik penseler, panç delme, hidrolik pompalar, kablo pabucu, kablo yüksükleri, kablo ucuları, sinyaller, kablo bağları, lehim ve pastalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TONICHI

Amerika menşeili TONICHI markası 1984 yılında bulunmuştur. TONICHI ürün grubu içerisinde tork aletleri mevcuttur.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.