KONTROL VE OTOMASYON

FİNDER

İtalya menşeili FİNDER markası 1954 yılında bulunmuştur. FİNDER ürünler endüstriyel röleler, minyatür ve ultra-ince röleler, güç röleleri, zamanlayıcılar ve röle soketleri, aksesuarlar içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

METZ BTR NETCOM

Almanya menşeili METZ BTR NETCOM markası Albert METZ tarafından 1976 yılında bulunmuştur. METZ BTR NETCOM ürünler board-to-board bağlantılar, terminal blok ve başlıklar, pc board için soket ve ceketler, patch paneller, I/O elemanları, röle ve kaplinler.
Bu Markalı Ürünleri Getir

RÖLESAN

Türkiye menşeili RÖLESAN markası 1995 yılında bulunmuştur. RÖLESAN ürün grupları C besleme sistemleri multi, DC besleme sistemleri multi max, 19'' rack akü kabinli redresörler, trifaze redresörler, aşırı akım rölesi, ihbar röle kombinasyonları, OTOP hücre kontrol rolesi, yük ayırıcı ve kesici kontrol rolesi, gerilim kontrol röleleri, arıza, gösterge düzeneği, kapasitif gerilim göstergeleri lrm sistem, kontaklı gerilim göstergeleri lrm sistem, kapasitif gerilim göstergeleri, LCD-LRM sistem, akım sensörü, akım trafosu ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

WEST - PMA

Hindistan menşeili WEST markası 1929 yılında bulunan PMA markasını bünyesine katmıştır. WEST - PMA ürünler enstrüman tekli çoklu loop kontrol cihazları, limit kontrol cihazı, vmd kontrol cihazı, sıcaklık kontrol ve göstergeleri içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SCHLEICHER

Almanya menşeili SCHLEICHER markası 1937 yılında bulunmuştur. SCHLEICHER ürünler otomasyon kontrol sistemi (PLC ve CNC), rölelerden oluştmaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

PHONEIX CONTACT

Almanya menşeili PHONEIX CONTACT markası 1923 yılında Bloomberg'de bulunmuştur. PHONEIX CONTACT endüstriyel otomasyon, ara bağlantı ve arayüz çözümleri üreticisidir. PHONEIX CONTACT ürün grupları aşırı gerilim koruma ve parazit filtreleri, elektronik anahtarlama cihazları ve motor kontrol, e-mobilite, şarj teknolojisi, endüstriyel bulut hesaplaması, endüstriyel iletişim teknolojisi, fonksiyonel emniyet, güç kaynakları ve ups, hmı'lar ve endüstriyel pc'ler, kablolar ve hatlar, klemensler, konnektörler, kontrolörler için sistem kablolaması, ölçme ve kontrol teknolojisi, pcb klemensleri ve pcb konnektörleri, plc'ler ve ı/o sistemleri, röle modülleri, sensör/aktüatör kablolaması ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NANOTEC

Almanya menşeili NANOTEC markası 1991 yılında bulunmuştur. NANOTEC ürün grupları step motorlar, plug & drive step motor, step motorlar için redüktörler, step motor sürücüleri, dc servo motorlar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

STÖGRA

Almanya menşeili STÖGRA markası 1990 yılında bulunmuştur. STÖGRA ürün grupları step motorlar, sürücüler, power amplifier ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SIKO

Almanya menşeili SIKO markası 1963 yılında bulunmuştur. SIKO ürün grupları rotary encoderler, aktüatörler, göstergeler manyetik sensörler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HENGSTLER

Almanya menşeili HENGSTLER markası 1846 yılında bulunmuştur. HENGSTLER ürün grupları rotary encoderler, sayıcılar, röleler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TAMAGAWA

Japonya menşeili TAMAGAWA markası 1938 yılında bulunmuştur. TAMAGAWA ürün grupları rotary encoderler, kontrol makineleri, servomotorlar, step motor sürücüleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

PR ELECTRONIC

Danimarka menşeili PR ELECTRONIC markası 1974 yılında Peter Rasmussen tarafından bulunmuştur. PR ELECTRONIC ürün grupları lcd göstergeler, sıcaklık çeviricileri, ex-bariyer ve universal çeviriciler ile ilgilidir
Bu Markalı Ürünleri Getir

TWK ELEKTRONİK

Almanya menşeili TWK ELEKTRONİK markası 1962 yılında Theo W. Kessler tarafından bulunmuştur. TWK ELEKTRONİK ürün grupları rotary encoderler, ınclinometers, titreşim sensörleri, linear transdüserler and tarayıcılar, cam encoderler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TR ELECTRONIC

Almanya menşeili TR ELECTRONIC markası 1983 yılında bulunmuştur. TR ELECTRONIC ürün grupları lineer encoderler, açısal encoderler, rotary encoderler ile ilgilidir
Bu Markalı Ürünleri Getir

WACHENDORFF

Akmanya menşeili WACHENDORFF markası 1978 yılında bulunmuştur. WACHENDORFF ürün grupları encoderler ile ilgilidir
Bu Markalı Ürünleri Getir

HEIDENHAIN

Almanya menşeili HEIDENHAIN markası 1889 yılında W. HEIDENHAIN tarafından Berlin'de bulunmuştur. Ürün grupları lineer encoderler, açısal encoderler, rotary encoderler, touch problar, uzunluk göstergeleri içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

LEINE&LINDE

İsveç menşeili LEINE&LINDE markası 1967 yılında Henrik LINDE ve Per- Olov Leine LEINE tarafından bulunmuştur. Ürün grupları encoderler, durum görüntüleme cihazları, hareket kontrol elemanlarından oluşmaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KÜBLER

Almanya menşeili KÜBLER markası 1960 yılında blunmuştur. Ürün grupları ölçüm, encoderler, motor feedback sistemleri, lineer ölçüm, şaft kopyalama sistemleri, aktarım elemanlarıi sinyal çeviriciler, kablo ve konnektörler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BAUMER

İsviçre menşeili BAUMER markası 1952 yılında Herbert BAUMER tarafından Zürih'te bulunmuştur. BAUMER ürün grupları rotary ve lineer encoderler, mesafe ölçerler, endüstriyel kameralar, seviye, akış, basınç sıcaklık sensörleri, kuvvet sensörleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SİMCO ION

Amerika menşeili SIMCO ION markası 1936 yılında bulunmuştur. SIMCO ION ürün grupları statik eliminasyon, statik yükleme, statik ölçme, perfore sayıcı, üründeki statik ve toz ile mücadele yöntemleri, aksesuarlar, ıq easy platform ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.