RULMAN VE YATAKLAMA

NTN STR

Fransa menşeili NTR STR markası 1916 yılında bulunmuştur. NTR STR uzay ve havacılık, tarım, endüstri, otomativ ve inşaat alanları için rulman ve yataklama elemanları çözümü sunar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KAMA

Türkiye menşeili KAMA markası 1956 yılında bulunmuştur. KAMA ürünler makineler, bilye & rulman, sanayi tip döner elemanlar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

THK

Japonya menşeili THK markası 1971 yılında bulunmuştur. THK ürünler lineer ve dönüş hareket sistemleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SCHNEEBERGER

İsviçre menşeili SCHNEEBERGER markası 1923 yılında bulunmuştur. SCHNEEBERGER ürün gruplarılineer ve profil raylı kılavuzlar, ölçüm sistemleri, kremayer dişliler, kayar yataklar ve minyatür tablalar, mineral döküm, hassas konumlandırma sistemleri, hareket sistemleri, yüksek performanslı vidalı mil sistemlerini içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

REXNORD

Amerika menşeili REXNORD markası 1988 yılında kurulmuştur. REXNORD ürünleri rulman ve yataklama elemanları, kaplinler, şaftlar, konveyörler ürün gruplarını oluşturur. Markalar Autogard, Cambridge, Centa, Duralon, Euroflex, Falk, Link-Belt, Rex, Stearns, Thomas, Tollok, Berg, Highfield.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DOOSAN

Japonya menşeili DOOSAN markası 1896 yılında Park Seung Jik tarafından Jongno'da bulunmuştur. DOOSAN ürünler silindir blokları, crank ve şaft, rodlar, pistonlar, lineerler, filtre elemanları, su pompaları, rulman ve yataklama elemanları, soğutucular, turbo charger, başlatıcılar, jeneratörler, hava kompresörleri, pompalar ve horutumları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

IGUS

Almanya menşeili IGUS markası 1964 yılında Günter Blase tarafından bulunmuştur. IGUS ürünler kaymalı yatak teknolojisi, lineer teknoloji, otomasyon , bilyeli yataklar, 3d baskı, özel üretim makine göbek bağları, bağlantıya hazır kablolar enerji besleme sistemleri, kaymalı ve kendinden hiza ayarlı yataklar, tahrik teknolojisi, elektrik motorları, klavuz vida teknolojisi, polimer döndürme halkası yatağı, bilyeli yataklar, pnömatik hortumlar, piston segman, tak çıkar konnektörlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SCHAEFFLER

Almanya menşeili SCHAEFFLER markası 1946 yılında Wilhelm SCHAEFFLER ve Georg SCHAEFFLER tarafından bulunmuştur. Markalar Ina, Fag ve LuK'tur. Ürünler bilyalı radyal rulmanlar, makaralı radyal rulmanlar,diğer rulmanlar, yataklı rulmanlar ve rulman üniteleri, rulman yuvaları, kayar yataklar, lineer, profil makaralı, mil, minyatür kayar, kafesli, tahrikli, yassı kafes klavuzlama sistemleri, mekatronik ürünler, mekatronik sistem çözümleri, ölçüm ve kontrol elemanlarıdır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SKF

İsveç menşeili SKF markası 1907 yılında kurulmuştur. Rulman ve conta imalat alanlarında faaliyet göstermektedir. Ürün grubu rulman ve yataklma elemanları, güç aktarım elemanları, keçe, yağlama, kaplin içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TİMKEN

Amerika menşeili TİMKEN markası 1899'da kurulmuştur. Ürün grubunda rulmanlar, güç aktarım ürünleri ve yağlar mevcuttur. Markaları Timken, Rollon, Philadelphia Gear, Groneveld, Cone Drive, Lovejoy, Fafnir, Diamond, Drives, Carlisle, Interlube, Bii, U-Joints, Schulz, Standart Machine, PTtech, Torsion, H&N Electric, Smith Services, H&N Wind, R+L Hydraulics, Wazee Electric, EDT, Wazee Crane.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HIWIN

Amerika menşeili HIWIN markası makine komponentleri içermektedir. 1989 yılında kurulmuştur. HIWIN, HI-tech WINner anlamına gelmektedir. HIWIN ürünler linear yataklama elemanları, hassas vidalı mil ve somular, doğrusal aktüatörler, hazır linear modüller, servo motor ve sürücüleri, linear motorlar, cross roller rulmanlar, ölçme sistemleri, vidalı mil uç yataklama elemanlarıdır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.