EKİPMAN

EMERSON -VERTIV

Amerika menşeili EMERSON markası 1890 yılında bulunmuştur. Endüstriyel, ticari ve tüketici pazarlarında Fortune 500 içerisindedir. Markaları, AVENTICS, Anderson Greenwood, AMS, Appleton, ASCO, Baumann, Bettis, Branson, Cascade, Cash, Clarkson, Crosby, Damcos, Daniel, Dantorque, DeltaV, EIM, El-O-Matic, Enardo, Fasani, Fisher, Francel, Hytork, K-Ball, Keystone, KTM, Kunkle, Lunkenheimer, Magtech, Marston, Metco, Micro Motion, Nelson, Neotecha, Ovation, Paine, Penberthy, Rosemount, Roxar, Sapag, Sempell, Shafer, SolaHD, Tartarini, TESCOM, TopWorx, Vanessa, Varec, Virgo, Yarway
Bu Markalı Ürünleri Getir

OPAŞ

Türkiye meşeili OPAŞ markası 1982 yılında İstanbul'da bulunmuştur. OPAŞ ürünler açma kapama şalterler, kutup değiştirici şalterler, enversör şalterler, kademeli şalterlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KRAUS & NAIMER

Avusturya menşeili KRAUS & NAIMER markası 1907 yılında Viyana'da Franz KRAUS ve Lorenz NAIMER tarafından bulunmuştur. KRAUS & NAIMER ürünler pako,emniyet, doğru akım şalterleridir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

JBW

Almanya menşeili JBW markası ürün grupları dc motorlar, modifiye motorlar, lineer sürücüler, kontrol ve güç elemanları, trafolar ve sürücü şaftları ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DATSU

Türkiye menşeili DATSU markası 2003 yılında bulunmuştur. DATSU ürünler jeneratörler motorları kapsar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

İTALVİBRAS

İtalya menşeili İTALVİBRAS markası 2011 yılında bulunmuştur. İTALVİBRAS ürünler vibrasyon motorları, kauçuk mafsallı titreşim sönümleyici malzemeleri içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

GAMAK

Türkiye menşeili GAMAK markası 1961 yılında bulunmuştur. GAMAK ürün grubu AG-OG motorlar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SUNON

Taiwan menşeili SUNON markası 1980 yılında bulunmuştur. Ürünler dc fan, ac fan, ec fan, cooling aparatları içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

S&P FAN

İspanya menşeili S&P markası 1951 yılında Eduard SOLER ve Josep PALAU tarafından SOLER&PALAU olarak bulunmuştur. S&P ürünler fanlar, flexible hava kanalları, endüstriyel hortum ve hava kanalları, tekstil hava kanalları, hava perdeleri, ısı ve enerji geri kazanım cihazları, sığınak havalandırma üniteleri, panjurlar ve anemostadları kapsar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

WISTRO

Almanya menşeili WISTRO markası ürünleri motor, kanal, çatı, radyal fanlar, duman tahliye, plastik, vantilatörlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ZIEHL - ABEGG

Almanya menşeili ZIEHL - ABEGG markası 1910 yılında Berlin'de Emil ZIEHL ve Eduard ABEGG tarafından bulunmuştur. ZIEHL - ABEGG ürünler motor, kanal, çatı, radyal fanlar, duman tahliye, plastik, vantilatörlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BVN

Türkiye menşeili BVN markası 1989 yılında Bahçıvan tarafından bulunmuştur. BVN ürünler motor, kanal, çatı, radyal fanlar, duman tahliye, plastik, vantilatörlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

EBM - PAPST

Almanya menşeili EBM - PAPST markası 2003 yılında Georgen'de PAPST Motoren ve Ventilatoren Landshut markalarının birleşemesi ile bulunmuştur. EBM - PAPST ürünleri kompakt fanlar, aksiyel fanlar, santrifüj fanlar, tanjansiyel fanlar, gaz blowerları, sirkülasyon fanları, pompalar motorlardır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

WÖHNER

Almanya menşeili WÖHNER markası 1929 yılında Rödental'de bulunmuştur. WÖHNER ürün gruplarında dağıtım panosu ve elektrik panoları için Bus sistemleri çözümleri mevcuttur.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HENSEL

Almanya menşeili HENSEL markası 1931 yılında Gustav HENSEL tarafından bulunmuştur. HENSEL ürün grupları buatlar, sigorta kutuları, enystar - modüler panolar, enerji dağıtım panoları, profesyonel fotovoltaik enerji sistemleri, rakorlar, kablo flanşları, kablo tutucular ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TESCOM

Türkiye menşeili TESCOM markası 1980 yılında inverter ve elektrik kontrol çözümleri ile bulunmuştur. Ürünler kesintisiz güç kaynakları statik transfer anahtarları statik voltaj regülatörleri otomatik voltaj regülatörleri tıbbi izole güç sistemleri / ameliyathane kontrol paneli konvertörler invertörler solar ürünler aküler aksesuarlar içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TEKSAN

Türkiye menşeili TEKSAN markası 1994 yılında bulunmuştur. TEKSAN ürünler dizel, doğalgazlı, biyogazlı jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri, benzinli jeneratörler, kojenerasyon ve trijenerasyon çözümleri ile hibrit güç sistemleridir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TEMPA PANO

Türkiye menşeili TEMPA markası 1950 ylında alçak gerilim ve dağatım paneli çözümü için bulunmuştur. TEMPA ürün grupları duvar tip,dikili tip, elektronik sistem, exproof, paslanmaz tip panolar ve ag-og sistem çözümlerini kapsar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TROJAN BATTERY

Amerika menşeili TROJAN Battery markası 1925 yılında George Godber tarafından Los Angeles'te bulunmuştur. TROJAN ürünler BB-SB aküler, Nİ-CD aküler, derin deşarj akülerden oluşmaktadır
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.