EL ALETİ

İZELTAŞ

Türkiye menşeili İZELTAŞ markası 1970'li yıllarda bulundu. İZELTAŞ ürün grubu anahtarlar, boru anahtarları ve penseler, lokma ve bijon anahtarları, tornavida ve allen anahtarlar, keskiler ve çekiçler, makaslar, çektirmeler, takım çantaları ve atölye dolapları, sıcak dövme parçalar, elektrikli aletler, havalı aletler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

WURTH

Almanya menşeili WURTH markası 1945 yılında bulunmuştur. Ürün grubu bağlantı parçaları, doğrudan bağlama, dübel teknolojisi, el aletleri, elektrik tesisatı, hortumlar, kaplinler, hortum kelepçeleri, lehim ve kaynak, makineler, malzeme işleme, otomotiv parçaları, sıhhi tesisat, ısıtma,soğutma/klima sis., teknik kimyasallar, yangın koruma, çalışma ekipmanı, ölçüm, inşaat malzemeleri, iş güvenliği apartları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KNIPEX

Almanya menşeili KNIPEX markası 1882 yılında Carl Gustav Putsch tarafından bulunmuştur. KNIPEX ürün grubu kombine penseler, kablo sıyırma penseleri, kablo dış kılıfı soyma aletleri, kargaburunlar, ayarlı penseler, segman pensesi, kerpetenler, betoncu kerpeteni, kesici penseler, boru penseleri, özel penseler ve alet lambası, hassas pensetler, kablo makası ve çelik tel kesme makasları, sıkma penseleri, setli sıkma penseleri, kablo konektörü, izoleleli el aletleri, düşme emniyet bulunan aletler, kumanda dolabı anahtarı, alet setleri, takım ve alet çantası, satış teşhir sistemleri, semboller içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BAHCO

İsveç menşeili BAHCO markası Johan Petter Johansson tarafından 1886 yılında bulunmuştur. BAHCO ürün grubu şerit testereler ve makina testereleri, eğeler, anahtarlar, lokmalar ve cırcırlar, tork aletleri, elektrikli alet aksesuarları, tornavidalar, l anahtarlar, penseler, boru anahtarları ve boru aletleri, havalı aletler, kablosuz elektrikli aletler, otomotiv aletleri, aydınlatma ekipmanları, inceleme aletleri, çektirmeler ve manivelalar, alet muhafazası ve alet çantaları, yüksek alet çantaları, izoleli aletler, kıvılcım çıkarmaz aletler, paslanmaz çelik aletler, cımbızlar ve özel elektronik aletler, ölçüm ve düzenleme, duvar aletleri, demirci el testeresi, el testereleri, ahşap iskarpelalar, makaslar ve bıçaklar, mengene ve işkenceler, çekiçler, ağaç kesme ve ormancılık aletleri, soğuk iskarpelalar ve zımbalar, levyeler, ekim ve kazma aletleri, budama aletleri, açık alanda kullanıma uygun havalı aletler, pil ile çalışan dış mekan aletleri, lindström hassas aletler, içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

RETTA

Türkiye menşeili RETTA markası 1990'larda bulunmuştur. RETTA ürün grubu anahtarlar, boru anahtarları ve penseler, lokma ve bijon anahtarları, tornavida ve allen anahtarlar, keskiler ve çekiçler, makaslar, çektirmeler, takım çantaları ve atölye dolapları, sıcak dövme parçalar, elektrikli aletler, havalı aletler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.