TOPRAKLAMA

BİR-ER

Türkiye menşeili BİRER markası 1992 yılında bulunmuştur. BİRER ürün grupları topraklama elemanları, pabuç ve bağlantı elemanları, iletkenler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ARTIM

Türkiye menşeili ARTIM markası1990'larda bulunmuştur. ARTIM Kablo kanalı alanında çözümler sunmaktadır. Ürünler kablo kanalları, aluminyum kanallar, kapaklar, topraklama şeridi ve aksesuarlarıdır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

AMPER

Türkiye menşeili AMPER markası1972 yılında bulunmuştur, Ürünler iç yıldırımlık, dış yıldırımlık, topraklama, termo kaynak ve uçak ikaz sistemleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

GERSAN

Türkiye menşeili GERSAN markası 1980 yılında bulunmuştur. Ürün grupları busbar sistemleri, taşıma sistemleri, pano sistemleri, elektrikli araç şarj istasyonları,kablo kanalı ve topraklama sistemlerini içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

STS

Türkiye menşeili STS markası, kablo kanalları, askı sistemleri, destek sistemleri, tel örgü kablo kanalları,döşeme altı kablo kanalları, boru sistemleri ve topraklama sistemlerini içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

INDELEC

Fransa menşeili INDELEC markası 1955 yılında bulunmuştur. INDELEC topraklama sistemi, yıldırım riski yönetimi ile ilgili çözümler sunar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NVENT - ERICO

İngiltere menşeili NVENT markasının 2017 yılında bulunmuştur. Bina güvenlik ve elektrik koruma sistemleri, topraklama sistemleri, data center ve network, elektrikli ısıtma, otomasyon, kaçak detektörü, enerji alanlarında çözümleri mevcttur. Markalar Caddy, Erico, Eriflex, Hoffman, Lenton, Nuheat, Pyrotenax, Raychem, Schroff, Tracer.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.