ENDÜSTRİYEL SENSÖR

SİTRON

Amerika menşeili SİTRON markası 1978 yılında bulunmuştur. SİTRON ürünler akış , seviye, sıcaklık, titreşim basınç ölçüm elemanları ve anahtarları içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MAYSER

Almanya menşeili MAYSER markası 1800'lü yıllarda bulunmuştur. MAYSER ürünler emniyet paspası, kenarlığı, tamponu, ayaklığı ve ultrasonic sensör rölelei kapsar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

APLISENS

Polonya menşeili APLISENS markası 1992 yılında bulunmuştur. APLISENS ürünler basınç, seviye, sıcaklık, akış pozisyonerleri, display, data-logger, manifold, güç kaynakları, izolatörler, sinyal izolatörleri gibi ürünlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BÜHLER

Almanya menşeili BÜHLER markası 1969 yılında bulunmuştur. BÜHLER ürünler gaz analiz, akış kontrol ve sıcaklık ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HONSBERG - GHM

Almanya menşeili HONSBERG - GHM markası 1963 yılında bulunmuştur. HONSBERG - GHM ürünler Honsberg flowswitch, Honsberg flowmetre, Honsberg akış şalteri, Honsberg sıcaklık termostadı Honsberg basınç şalteri, Honsberg basınç transmitteri, Honsberg analiz cihazları, Honsberg akış göstergeleri ve Honsberg debimetredir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HAWK

Avusturalya menşeili HAWK markası 1988 yılında Melbourne'de bulunmuştur. HAWK ürünler seviye ve akış elemanları ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

OPTRIS

Almanya menşeili OPTRIS markası 2003 yılnda bulunmuştur. OPTRIS ürün gamı termal kameralar, portatif termometreler ve sabit tip termometrelerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KAEFER

Almanya menşeili KAEFER markası 1932 yılında Johannes KAEFER tarafından Schwenningen'de bulunmuştur. KAEFER ürünler analog ve dijital göstergelerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ELETTA

İsveç menşeili ELETTA markası 1947 yılında Hugo Tobard ve Tage Tobard tarafından bulunmuştur. ELETTA ürünler akış ölçüm ve kontrol, akış anahtarları sensörleri ve akış ile ilgili elemanları kapsar.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BAYKON

Türkiye menşeili BAYKON 1987 yılında bulunmuştur. BAYKON ürünler laboratuvarda tartım ürünleri, endüstriyel tartım ürünleri, ağırlık-ürün kontrol sistemleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TIVAL

Almanya menşeili TIVAL markası 2005 yılında Dipl.-Ing. Hartmut Linde tarafından bulunmuştur. TIVAL ürünler basınç, seviye akış, sıcaklık sensörleri ve endüstriyel elektronik ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TELCO SENSOR

Danimarka menşeili TELCO markası 1975 yılında bulunmuştur. TELCO ürünler fotoelektrik sensörler, ışık perdeleri, optik sensörler, uzaktan fotoelektrik sistemler, güç sağlama üniteleri, optik frame sensörleri endüstriyel ışık perdeleri, ölçüm ışık perdeleridir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TELEMECANİQUE

Fransa menşeili TELEMECANİQUE markası 1924 yılında bulunmuştur. TELEMECANİQUE ürünler endüktif & kapasitif sensörler, fotoelektrik sensörler, genel amaçlı lazerler, ultrasonik sensörler, görüntü sensörleri, basınç & seviye kontrol, elektronik elektromekanik kontrol devresi, elektromekanik güç devresi, rf ıd, cloud connected sensors, enkoderler, osisense atex d patlayıcı ortamlar, emniyet şalterleri», emniyet ışık perdeleri, kablolar & konnektörler kapsamaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KEYENCE

Japonya menşeili KEYENCE markası 1976 yılında bulunmuştur. KEYENCE ürün grupları optik, endüktif, kapasitif, ultrasonik, fiber optik, çatal, 3d sensörler,, optik,ultrasonik, konumlandırma, 3d, çatal sensörler, ışık perdeleri,, iş güvenliği sensörleri, otomatik tanımlama, veri aktarma, endüstriyel görüntü işleme ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

PULS ELEKTRONİK

Türkiye menşeili PULS markası 2002 yılında bulunmuştur. PULS ürün grupları load cell- yük hücreleri, tartım indikatörü - load cell transmitter, statik elektrik ölçüm cihazları, tartım sistemleri, checkweigher, sıcaklık thermocouple ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HBM

Almanya menşeili HBM markası 1950'lerde bulunmuştur. HBM ürün grupları gerinim, yük sensörleri, yük hücreleri, kuvvet sensörleri, tork sensörleri, diğer sensörler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TEDEA-HUNTLEIGH

Amerika menşeili TEDEA-HUNTLEIGH markası VISHAY markasının alt markasıdır. VISHLAY markası Felix Zandman tarafından 1962 yılında bulunmuştur. TEDEA-HUNTLEIGH ürünler rektifier, diyot, mosfet, optoelektronikler, devreler, dirençler kapastitörler, güç hücreleri gibi ürünler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

AUTONICS

Japonya menşeili AUTONICS markası 1996 yılında bulunmuştur. AUTONICS ürünler yaklaşım-endüktif, kapasitif, manyetik sensörler, fotoelektrik-fiber optik sensörler, endüstriyel görüntü işleme ve ultrasonik sensörleri ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

EMİREL

İtalya menşeili EMİREL markası 1975 yılında bulunmuştur. EMİREL ürün grupları sıcaklık, seviye, basınç, akış, anahtar sensör elemanları, röleler, kontaktörler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MEL ELECKTRONİK

Almanya menşeili MEL markası 1965 yılında bulunmuştur. MEL ürünler optoelektronik mesafe sensörü, lazer sensör ve tarayıcılar, üretim tesisleri için radyo kontrol, proximity switch içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.