YANGIN YALITIMI

EPLUSB

Türkiye menşeili EPLUSB markası 2007 yılında bulunmuştur. EPLUSB ürün grubu ahşap yangın yalıtımı, çelik yangın yalıtımı, yangın durdurucular, yangın ve duman perdesi, kablo yangın yalıtımı, kanal yangın yalıtımı içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BOARDEX

Amerika menşeili BOARDEX markası 2001 yılında bulunmuştur. BOARDEX ürün grubu yanmaz levhalar, dış cephe kapmalaması içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TEMPCOAT

Amerika menşeili TEMPCOAT markası 1990 yılında bulunmuştur. TEMPCOAT ürün grubu termal yalıtım ve yoğuşma kontrol, CUI yalıtım altı korozyon, gürültü ve titreşim kontrol, yüksek ısı ve kriyojenik yalıtım, ASTM 119 termal ve yangın perdeli kaplamalar, pasif yangın koruma, korozyon kontrol, dekontaminasyon / bakteri, virüs ve ağır mikrobiyoaktif koruma içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NULLIFIRE

İngiltere menşeili NULLIFIRE markası 1980'lerde bulunmuştur. NULLIFIRE ürün grubu yangına dayanıklı boya, yangın durdurucu, yangın mastiği içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

PERSTONE

Amerika menşeili PERSTONE markası 1997 yılında bulunmuştur. PERSTONE ürün grubu ısı, ses, yangın yalıtımı ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

FOAMGLASS

Amerika menşeili FOAMGLAS markası 2008 yılında bulunmuştur. FOAMGLAS ürün grubu endüstriyel yalıtım sistemleri içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HENSEL

Almanya menşeili HENSEL markası 1931 yılında Gustav HENSEL tarafından bulunmuştur. HENSEL ürün grubu termal yalıtım ve yoğuşma kontrol, CUI yalıtım altı korozyon, gürültü ve titreşim kontrol, yüksek ısı ve kriyojenik yalıtım, ASTM 119 termal ve yangın perdeli kaplamalar, pasif yangın koruma, korozyon kontrol, dekontaminasyon / bakteri, virüs ve ağır mikrobiyoaktif koruma içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.