YAĞLAR VE YAĞLAMA

ETOLA - EURO-HYDRO

Finlandiya menşeili EURO-HYDRO markası 2002 yılında bulunmuştur. EURO-HYDRO ürün grupları yağ üniteleri ve ekipmanları ile ilgilidir. ETOLA markasının alt markasıdır. ETOLA markalar Etra, Nestepaine, Hydroll, Euro-Hydro, Flexo-Tekniikka, tiivistekeskus, tiivistetekniikka, Okartek, Foiltek, Thermoplus, Euro-Kumi, Meltex, Maritim, Konepajula, Tamoline Finland, Etra Electronics, Canter
Bu Markalı Ürünleri Getir

OKS

Almanya menşeili OKS markası 1978 yılında bulunmuştur. OKS ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TOTAL

Fransa menşeili TOTAL markası bir asrı aşkın tecrübesiyle endüstriyel yağlar konusunda müşterilerine her konuda çözümler sunmaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

PETRO CANADA

Amerika menşeili PETRO CANADA 1980'lerde bulunmuştur. PETRO CANADA ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

LEYBONOL

Almanya menşeili LEYBONOL markası 1850 yılında vakum teknolojileri ile bulunmuştur. LEYBONOL genel ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

LUBEX

Türkiye menşeili LUBEX markası 1953 yılında BELGIN OIL tarafından bulunmuştur. LUBEX ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NCH

Amerika menşeili NCH markası 1919 yılında National Disinfectant Company olarak Dallas'ta Milton P. tarafından bulunmuştur. NCH ürün grupları su temizleyiciler, arındırma, gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TEXOL

Almanya menşeili TEXOL markası 1974 yılında bulunmuştur. TEXOL ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ZELLER-GMELIN

Almanya menşeili ZELLER-GMELIN markası 1866 yılında bulunmuştur. ZELLER-GMELIN ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

KLÜBER

Almanya menşeili KLÜBER markası 1929 yılında Theodor KLÜBER tarafından Munih'de bulunmuştur. KLÜBER ürün grupları gresler, yağlar, yağlayıcılar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ABNOX

İsviçre menşeili ABNOX markası 1946 yılında Sandmeier tarafından bulunmuştur. ABNOX ürünler varil pompası, otomatik yağlama sistemleri, pompalar, otomatik yağlama sistemleri, dozlama sistemleri, spreyleme sistemleri, sızdırmazlık elemanları, tamir ekipmanları, bakım kimyasallarıdır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DONALDSON

Amerika menşeili DONALDSON markası 1915 yılında Frank DONOLDSON tarafından kurulmuştur. Marka traktörler için dünyanın ilk temiz hava filtresini bulmuştur. Ürün gamı hava filtresi, yağ filtresi, kabin filtreleleri, yakıt, yağ, soğtucu, hidrolijk, şanzıman, akaryakıt ve yağlar içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

TİMKEN

Amerika menşeili TİMKEN markası 1899'da kurulmuştur. Ürün grubunda rulmanlar, güç aktarım ürünleri ve yağlar mevcuttur. Markaları Timken, Rollon, Philadelphia Gear, Groneveld, Cone Drive, Lovejoy, Fafnir, Diamond, Drives, Carlisle, Interlube, Bii, U-Joints, Schulz, Standart Machine, PTtech, Torsion, H&N Electric, Smith Services, H&N Wind, R+L Hydraulics, Wazee Electric, EDT, Wazee Crane.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HYDAC

Almanya menşeili HYDAC markası 1963 yılında kurulmuştur. HYDAC hidrolik sistemler ve akış mühendisliği ile ilgilenmektedir. Ürünler filtrasyon, yağ servisi, proses teknolojisi, akümülatörler, kompakt hidrolik ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DROPSA

İtalya menşeili DROPSA markası 1946 yılında bulundu. DROPSA ürün grubu pompalar, bölücüler, enjektörler ve kısıtlayıcılar, manifoldlar, bağlantı parçaları, boru ve aletler, hava / yağ ve mql, valfler, püskürtme ve nozullar, filtreler, rezervuarlar, yağlayıcılar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.