BORULAMA VE BAĞLANTI

REKSAN

Türkiye menşeili REKSAN markası 1991 yılında bulunmuştur. REKSAN ürünler, kablo rakorları ve aksesuarları, waterproof ve exproof kablo rakorları, havalandırmalı rakorlar, trafo rakorları, caretta gemi malzemeleri, spiral, emt ve ımc borulardır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ORTAC

Türkiye menşeili ORTAC markası 1969'da bulunmuştur. ORTAC ürün gamında kablo rakorları, Ex-kablo rakorları, ORvent rakorlar, polyamid,metal spiral borular konularında çözümler üretmektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

FLEKSAN

Türkiye menşeili FLEKSAN markası 2005 yılında bulunmuştur. Ürün gamında çelik spiral borular, emt borular,ex-proof elektrik ürünleri, paslanmaz, polyamid ve RSC tip ürünlerie sahiptir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ELECTRO LINE

Amerika menşeili ELECTRO-LINE markası düz ve esnek conduit, emt borular, su geçirmez ve çelik kutular ve fitting içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ADAPTAFLEX

İngiltere menşeili ADAPTAFLEX, elektrik, veri ve telekomünikasyon kablolarını korumak için esnek kablo sistemleri sağlayan kablo yönetimi markasıdır. ABB şirketler grubunun bir parçası olarak devam etmektedir
Bu Markalı Ürünleri Getir

MSM

Türkiye menşeili MSM markası 2002 yılında bulunmuştur. Ürünler EMT, metal ve düz boruları ile genel aksesuarları, çelik sprial boru ve aksesuarları, PVC boru ve aksesuarları ve EX-proof malzemelerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

STS

Türkiye menşeili STS markası, kablo kanalları, askı sistemleri, destek sistemleri, tel örgü kablo kanalları,döşeme altı kablo kanalları, boru sistemleri ve topraklama sistemlerini içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.