ELEKTRİKLİ EL ALETİ

İZELTAŞ

Türkiye menşeili İZELTAŞ markası 1970'li yıllarda bulundu. İZELTAŞ ürün grubu anahtarlar, boru anahtarları ve penseler, lokma ve bijon anahtarları, tornavida ve allen anahtarlar, keskiler ve çekiçler, makaslar, çektirmeler, takım çantaları ve atölye dolapları, sıcak dövme parçalar, elektrikli aletler, havalı aletler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

DEWALT

Amerika menşeili DEWALT markası 1924 yılında Raymond DEWALT tarafından bulunmuştur. Ürün grubu matkaplar, vidalama, pnömatik matkaplar ve kırıcı/deliciler, taşlama makineleri, testereler, zımparalar, el frezeleri, planyalar ve geçme dübel frezeleri, kesici aletler, parlatıcılar ve makaslar, lazerler ve cihazlar, bahçe elektrikli aletleri, toz toplama sistemi, havalı aletler, çok amaçlı aletler, kombo setleri, özel uygulama ve diğer aletler ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BOSCH

Almanya menşeili BOSCH markası 1886 yılında Robert BOSCH tarafından bulunmuştur. Ürün grupları elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

STANLEY

Amerika meşeili STANLEY markası 1843 yılında bulunmuştur. Ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

MAKİTA

Japonya menşeili MAKİTA markası 1915 yılında Mosaburo MAKİTA tarafından bulunmuştur. Ürün grubu matkaplar, karıştırıcılar, kırıcı - deliciler, vidalamalar / somun sıkmalar, karot makinaları, beton ve yapı malzemeleri kesim makinaları, ahşap kesim makinaları, ahşap zımpara ve planya makinaları, frezeler, ısıtıcılar ve üfleyiciler, taşlamalar, metal zımparalar ve polisaj makinaları, metal kesme ve sac kesme makinaları, bahçe makinaları, basınçlı yıkama makinaları, akülü aletlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BAHCO

İsveç menşeili BAHCO markası Johan Petter Johansson tarafından 1886 yılında bulunmuştur. BAHCO ürün grubu şerit testereler ve makina testereleri, eğeler, anahtarlar, lokmalar ve cırcırlar, tork aletleri, elektrikli alet aksesuarları, tornavidalar, l anahtarlar, penseler, boru anahtarları ve boru aletleri, havalı aletler, kablosuz elektrikli aletler, otomotiv aletleri, aydınlatma ekipmanları, inceleme aletleri, çektirmeler ve manivelalar, alet muhafazası ve alet çantaları, yüksek alet çantaları, izoleli aletler, kıvılcım çıkarmaz aletler, paslanmaz çelik aletler, cımbızlar ve özel elektronik aletler, ölçüm ve düzenleme, duvar aletleri, demirci el testeresi, el testereleri, ahşap iskarpelalar, makaslar ve bıçaklar, mengene ve işkenceler, çekiçler, ağaç kesme ve ormancılık aletleri, soğuk iskarpelalar ve zımbalar, levyeler, ekim ve kazma aletleri, budama aletleri, açık alanda kullanıma uygun havalı aletler, pil ile çalışan dış mekan aletleri, lindström hassas aletler, içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SENCO

Amerika menşeili SENCO markası 1948 yılında bulunmuştur. SENCO ürün grubu sabitleme el aletleri çivileme zımbalama kimyasal içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

GEDORE

Almanya menşeili GEDORE markası 1919 yılında bulunmuştur. GEDORE ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ALFRA ROTABEST

Almanya menşeili ALFRA markası ürün grubu manyetik matkaplar, deliciler içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

METABO

Almanya menşeili METABO markası 1923 yılında Albrecht Schnizler tarafından bulunmuştur. METABO ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HILTI

Lihtenştayn menşeili HILTI markası 1941 yılında Martin and Eugen HILTI tarafından bulunmuştur. HILTI ürün grubu elektrikli el aletleri, aksesuar, dijital ölçüm aletleri, havalı el aletleri , aküler ve şarj aletleri, diğer aletler, zımpara makineleri, pnömatik matkaplar-kırıcılar, polisaj, ahşap işleri, taşlama makineleri, testereler, matkaplar, vidalamalar içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ATTLAS

Türkiye menşeili ATTLAS markası ürün grubu jeneratörler, elektrikli el aletleri, kompresörlerdir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.