KABLO

LAPP KABEL

Almanya menşeili LAPP KABEL markası 1959 yılında Oskar ve Ursula Ida Lapp tarafından bulunmuştur. LAPP KABEL ürünler güç ve kontrol kabloları, veri iletişim sistemleri, ethernet teknolojisi için veri aktarma sistemleri, optik iletim sistemleri, epıc® endüstriyel konnektörler, kablo rakorları, koruyucu kablo boruları ve kablo taşıyıcı sistemler, markalama sistemleri, kablo aksesuarlarını içerir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

BİRTAŞ

Türkiye menşeili BİRTAŞ markası Etabir Kablo tarafından 1983 yılında bulunmuştur. BİRTAŞ ürünler kumanda kabloları, kabloları, data ve bilgisayar kabloları, güvenlik, kamera ve ses kabloları, koaksiyel kablolar, haberleşme ve telefon kabloları, tesisat ve enerji kabloları, enstrümantasyon kabloları,silikon kabloları, gemi tipi ve yat kabloları, halojensiz alev geciktiricili kablolardan oluşmaktadır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

PRYSMIAN

İtalya menşeili PRYSMIAN markası 1900 yılında bulunmuştur. PRYSMIAN ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları, FO kablolar şeklindedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

NEXANS

Fransa menşeili NEXANS markası 2000 yılında ALCATEL markasının isim değiştirmesi ile bulunmuştur. NEXANS ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları, FO kablolardır.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HELUKABEL

Almanya menşeili HALLUCABEL markası 1978 yılında bulunmuştur. HALLUCABEL ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları, FO, tel ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ÖZNUR

Türkiye menşeili ÖZNUR markası 1989 yılında İstanbul'da bulunmuştur. ÖZNUR ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

VATAN

Türkiye menşeili VATAN markası 1975 yılında Çorlu'da bulunmuştur. VATAN ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

SEVAL

Türkiye menşeili SEVAL markası 1980 yılında Denizli'de bulunmuştur. SEVAL ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

ÜNTEL

Türkiye menşeili ÜNTEL markası 1972 yılında bulunmuştur. ÜNTEL ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

HES

Türkiye menşeili HES markası 1974 yılında bulunmuştur. HES ürün grupları bakır haberleşme kablosu, fiber optik kablo, enerji kablosu, yüksek gerilim enerji kablosu, alüminyum iletken ve emaye bobin teli içermektedir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

2M

Türkiye menşeili 2M markası 1993 yılında İstanbul'da bulunmuştur. 2M ürün grupları enstrümantasyon, kontol, enerji kabloları ile ilgilidir.
Bu Markalı Ürünleri Getir

E-Bülten

Fırsatları kaçırmayın! E-posta listesine kayıt olun.